O firmie

 
nagłośnienie eventów Poznań

Dobry Dźwięk Technika Eventowa jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą techniczną, nagłaśnianiem, oświetlaniem wszelkich koncertów, imprez i eventów. Produkcja imprez – realizacja dźwięku i kreatywne oświetlenie nie jest dla nas tylko pracą – to przede wszystkim wielka pasja. Dzięki doświadczeniu, które przez wiele lat pracy udało nam się zdobyć, potrafimy przemienić najprostszą imprezę w niepowtarzalne wydarzenie.

nagłośnienie imprez muzycznych Poznań

 

Zapewniamy profesjonalny zespół pracujący na sprzęcie najwyższej jakości, zgodnym z riderami technicznymi polskich i zagranicznych wykonawców. Każde zlecenie jest przez nas traktowane indywidualnie, na prośbę klienta możemy zapewnić zespół muzyczny, bądź inne atrakcje uświetniające imprezę. Tym, co nas wyróżnia spoza konkurencji jest nasze podejście: „Nawet mały firmowy bankiet, czy nieduży event powinny być obsłużone na najwyższym poziomie”.

 

logo_pite
Wypełniając misję wykonywania usług na najwyższym poziomie, staramy się także wpływać na całość branży, w której działamy. Potwierdza to nasza obecność w Polskiej Izbie Techniki Estradowej, której jednym z celów jest dążenie do bezwzględnego przestrzegania przepisów BHP podczas prac produkcyjnych, a także działanie na rzecz firm praktykujących zasady uczciwej konkurencji.
Więcej informacji na stronie www.pite.org.pl.

logo-fwk
Informujemy, że Dobry Dźwięk Technika Eventowa uzyskała wsparcie ze środków „Fundusz Przeciwdziałania COVID-19”.
Mamy nadzieję, że otrzymane wsparcie pomoże nam przetrwać ten trudny czas i już niebawem będziemy mogli wspólnie realizować wydarzenia kulturalne.
Więcej informacji: www.gov.pl/web/kultura/fundusz-wsparcia-kultury